Bal karnawałowy w SP Kowalewo Opactwo

27 stycznia 2020

W najlepsze trwał dziś bal karnawałowy, w którym udział wzięła cała szkoła! Dziś nikt nie był sobą, obowiązywały stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się znakomicie, co pokazują poniższe zdjęcia.
Na początku młodsi uczniowie z klas 1-3 oraz z oddziału przedszkolnego wzięli udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez nauczycieli wychowawców. Wszyscy bawili się doskonale w rytmach wesołej muzyki, czego potwierdzeniem są zadowolone miny dzieci. Po wyczerpujących zabawach nadszedł czas na mały odpoczynek i słodki poczęstunek. Wykonane zostały również pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Starsi uczniowie natomiast wybierali króla i królowa balu, a także uczestniczyli w rożnego rodzaju konkursach.
Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości i kreatywności w tworzeniu tak przepięknych strojów!
Wyglądaliście znakomicie! „

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/