Gminne obchody 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

13 listopada 2023
Gminne obchody 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę pod Mogiłą Powstańców Styczniowych w Nowej Wsi.
W tym roku obchody 11 Listopada odbyły się w Nowej Wsi.Uroczystości rozpoczęły się mszą polową, następnie odbyło się oficjalne przemówienie Wójta Gminy Słupca oraz zaproszonych gości i uroczyste złożenie wiązanek pod Mogiłą Powstańców Styczniowych.
Na koniec przejechaliśmy do OSP Kamień na występy artystyczne zorganizowane z okazji Święta Niepodległości.
Dziękujemy za uświetnienie dzisiejszego dnia nagrodzonym uczestnikom Gminnego Konkursu Recytatorskiego wierszy o tematyce patriotycznej, uczniom ze Szkoły Podstawowej w Cieninie Kościelnym za patriotyczny montaż słowno-muzyczny oraz za wyśmienitą ucztę muzyczną pieśni patriotycznych w wykonaniu duetu wokalno-instrumentalnego High note – duet wokalno-instrumentalny
Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego dnia całej społeczności Kamień i Nowa Wieś, Pani dyrektor i nauczycielom Szkoły Podstawowej w Cieninie Kościelnym oraz wszystkim, którzy wsparli Nas swoją pomocną dłonią.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/