Gminny Dzień Profilaktyki

18 września 2023

Wójt Gminy Słupca Grażyna Kazuś , Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów oraz Komenda Powiatowa Policji w Słupcy przy współpracy zorganizowali w dniu 15 września 2023r. w hali sportowej Kowalewie Opactwie Gminny Dzień Profilaktyki pn. „Bezpieczeństwo w sieci to ważna sprawa, Bądź wiec ostrożny to nie zabawa” Wzięły w nim udział wszystkie szkoły z terenu gminy Słupca. Wśród zaproszonych gości znaleźli się  Zastępca Wójta Gminy Słupca- Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy- Jerzy Kopczyński, kierownik GOPS- Anna Kubicka , a także przedstawiciele Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Stronę policyjną reprezentowali  Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Słupcy nadkom. Wojciech Kujawa, dzielnicowy asp. Mateusz Jóźwiak, specjalista ds. nieletnich asp. Joanna Wolińska, profilaktyk mł. asp. Marcin Dębowski i oficer prasowy asp.sztab. Marlena Kukawka.

Spotkanie rozpoczęto od przedstawienia profilaktycznego „ W sieci” wystawionego przez Teatr Króla z Łodzi. Kolejnym punktem zajęć profilaktyczno- edukacyjnych były warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez OSP Kamień, zabawy profilaktyczne przy wykorzystaniu alkogogli, tor przeszkód przygotowany przez policję, zajęcia plastyczne pn. „Dwie strony sieci” oraz trening taneczny. Wydarzenie zakończył koncert „Życie – spacer po kamieniach” Jacka Musiatowicza z synem Michałem.

 

 

 

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/