II Mistrzostwa Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Ochotniczych Straży Pożarnych

4 lipca 2023
W dniu 1 lipca w Kamieniu odbyły się II Mistrzostwa Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Ochotniczych Straży Pożarnych. Przedstawicielem Urzędu Gminy w Słupcy był Komendant Gminno-Miejski ZOSP RP Marcin Czarciński.W Mistrzostwach wzięło udział pięć zespołów: OSP Golina I i II (pow. jarociński), OSP Golina (pow. koniński), OSP Krasne (pow. lubartowski) oraz OSP Wola Koszucka (pow. słupecki). Mistrzostwa polegały przede wszystkim na sprawdzeniu swojej wiedzy oraz umiejętności z  zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Kolejność zdobytych miejsc poniżej:
I miejsce OSP Golina I
II miejsce OSP Wola Koszucka
III miejsce OSP w Krasnem
IV miejsce OSP z Goliny koło Jarocina
V miejsce OSP Golina nad Wartą

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/