Informacja dla klientów Urzędu Gminy w Słupcy – wydłużony termin zamknięcia

24 marca 2020

D R O G I    K L I E N C I E!
W dbałości o nasze wspólne zdrowie, w związku z zagrożeniem zachorowaniem na koronawirusa i grypę
INFORMUJĘ,
że z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania
URZĄD GMINY W SŁUPCY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DLA INTERESANTÓW. PUNKT KASOWY BANKU SPÓŁDZIELCZEGO RÓWNIEŻ NIE BĘDZIE W TYM CZASIE ŚWIADCZYŁ USŁUG.

Przez ten okres umożliwiamy komunikację z urzędem poprzez skrzynkę na korespondencję, umieszczoną przy wejściu na zewnątrz.
JEŻELI:

CHCESZ ZŁOŻYĆ WNIOSEK:

• pobierz wzór ze strony internetowej i go wypełnij lub jeśli to możliwe napisz wniosek odręcznie
  • umieść wniosek w skrzynce (jeśli do wniosku załączone są załączniki, zepnij je lub umieść w kopercie)

Na wniosku KONIECZNIE zamieść numer telefonu kontaktowego i adres e-mail, o ile taki posiadasz. Oddzwonimy/napiszemy w każdej sprawie.

Co kilka godzin będziemy opróżniać skrzynkę.

CHCESZ ODEBRAĆ DOKUMENTY:

• Dowód osobisty – PAMIĘTAJ! MUSISZ ODEBRAĆ GO OSOBIŚCIE! Skontaktuj się z nami telefonicznie – przez sekretariat 63 274 36 76 lub bezpośrednio – 63 274 36 76 w. 32. Pracownik poinformuje Ciebie, czy dokument tożsamości został już wydany i dostarczony do urzędu oraz uzgodniony zostanie termin odbioru, który odbędzie się w biurze dowodów osobistych.

PO WEJŚCIU DO URZĘDU Z LEWEJ STRONY DOSTĘPNY JEST DOZOWNIK Z PŁYNEM DEZYNFEKUJĄCYM – SKORZYSTAJ!

• Inne dokumenty – skontaktuj się z nami telefonicznie, a zorganizujemy odbiór dokumentu.

Jeśli sprawa może poczekać do 26 marca 2020r. – odłóż ZAŁATWIANIE SPRAWY na później, ale skontaktuj się z urzędem w tej sprawie.

WNIOSKI MOŻNA PRZESYŁAĆ DO URZĘDU ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ ORAZ:

Adresy e-mail oraz telefony kontaktowe na poszczególne stanowiska dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.gminaslupca.pl oraz na stronie internetowej Gminy Słupca www.gminaslupca.pl
Proszę o wyrozumiałość i liczę na współpracę.

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo numery telefonów pod, którymi załatwicie konkretną sprawę w Urzędzie Gminy w Słupcy

Wójt Gminy Słupca
/-/Grażyna Kazuś