IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

9 stycznia 2023

Po dwóch latach przerwy w dniu wczorajszym odbył się IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kowalewie Opactwie. Wielu czekało na to wydarzenie z niecierpliwością. Przegląd zainaugurował występ chóru z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Słupcy kolędą „Bóg się rodzi” oraz pastorałką pt.: „Jest taki dzień” pod kierownictwem Pani Agaty Gierłowskiej – Nowickiej. W przeglądzie brały udział dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu gminy Słupca, które zaprezentowały swoje umiejętności na wysokim poziomie artystycznym. Wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknych wykonań dzisiejszego popołudnia, składamy podziękowania. Dziękujemy opiekunom zespołów i wokalistów z każdej placówki. Wykonawcom gratulujemy cudownych występów. Składamy podziękowania gościom przeglądu, czyli chórowi za uświetnienie naszej imprezy, a także wszystkim licznie przybyłym gościom za obecność i wspólnie spędzony czas na tradycyjnym kolędowaniu.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/