Zdjęcie grupowe wszystkich drużyn biorących udział w turnieju

IX Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej

10 stycznia 2022

Dnia 8.01.2022r. w na sali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieninie Zabornym odbył się IX Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. W Turnieju wystąpiło pięć drużyn: OSP Cienin Zaborny I, OSP Cienin Zaborny II, Cienin Kościelny, Lądek i Gmina Słupca. Zespoły zagrały systemem “każdy z każdym”. Za zwycięstwo 2:0 zespoły otrzymały 3 pkt, za zwycięstwo 2:1 otrzymały 2 pkt, natomiast drużyna, która przegrała 1:2 do swojego dorobku dopisała sobie 1 punkt.
Po rozegraniu wszystkich spotkań drużyna Gminy Słupca zajęła I miejsce zdobywając puchar prezesa OSP w Cieninie Zabornym. Na II miejscu uplasowała się drużyna z Cienina Kościelnego, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Lądku.
Organizatorzy podkreślają, że wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie rozegrane sety były do końca bardzo wyrównane.
Turniej przeprowadził i sędziował koordynator ds. sportu w Gminie Słupca – Paweł Barański.

Uczestnicy Turnieju składają serdeczne podziękowania osobom, które ufundowały puchary, oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego turnieju: Prezesowi OSP w Cieninie Zabornym – Jackowi Grzelakowi, Wójtowi Gminy Słupca- Grażynie Kazuś, Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym – Urszuli Jantosz, Arturowi Kuchowicz, oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieninie Zabornym za ufundowanie poczęstunku.

Wyniki:

Cienin Kościelny – OSP Cienin Zaborny II 2:0
OSP Cienin Zaborny I – Lądek 0:2
Gmina Słupca – OSP Cienin Zaborny II 2:0
Cienin Kościelny – OSP Cienin Zaborny I 2:1
Lądek – OSP Cienin Zaborny II 2:0
Cienin Kościelny – Gmina Słupca 0:2
OSP Cienin Zaborny I – OSP Cienin Zaborny II 2:1
Lądek – Gmina Słupca 1:2
OSP Cienin Zaborny I – Gmina Słupca 0:2
Cienin Kościelny – Lądek 2:0

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
1. Gmina Słupca – Puchar Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
2. Cienin Kościelny – Puchar Dyrektora ZSP w Cieninie Zabornym
3. Lądek – Puchar Wójta Gminy Słupca
4. OSP Cienin Zaborny I
5. OSP Cienin Zaborny II

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/