IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

10 października 2019

Dnia 4 października w naszej szkole odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ta miała na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Główne motto imprezy brzmiało: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. W tym roku szkolnym w rolę egzaminatorów wcielili się uczniowie z klasy 5: Katarzyna Kierkowska, Paulina Pietryga oraz Witold Wojciechowski. Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobyło 17 uczniów, którzy w ten sposób zakwalifikowali się do kolejnej rozgrywki, tym razem sportowej. Uczestnicy musieli znów zmierzyć się nie tylko z tabliczką mnożenia, ale także z rzutami do bramki unihokeja. Najlepszym w tej konkurencji okazał się Wiktor Pendziński z klasy 6. Wszystkim Ekspertom Tabliczki Mnożenia serdecznie gratulujemy, a egzaminatorom dziękujemy za sprawne przeprowadzenie egzaminu. Za rok ponownie przyłączamy się do akcji.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/