Jubileusz setnych urodzin

12 marca 2020

„Warto było dożyć tego wieku, aby spotkać się w takim towarzystwie przy takiej okazji” – takimi słowami podsumowała swój Jubileusz Pani Genowefa Bąkowska, mieszkanka gminy Słupca, która świętowała swoje setne urodziny. W uroczystości udział brały władze gminy Słupca, przedstawiciele KRUS oraz sołtys sołectwa Wierzbocice.

Pani Genowefa miła 18 lat kiedy wyszła za mąż. W 1978 r. zmarł jej mąż, z którym przeżyła 40 lat małżeństwa. Po śmierci męża Pani Genowefa zamieszkała z córką Amelią i zięciem Januszem. Kilka lat mieszkała w Ratajach u córki Ewy, której pomagała w wychowaniu jej pięcioro dzieci, a swoich wnuków. Wojnę przeżyła w swojej rodzinnej miejscowości Wierzbocicach.   W swoim życiu urodziła pięcioro dzieci z czego dwójka zmarła bardzo wcześnie. Ma 11 wnucząt oraz 18 prawnucząt.

Samodzielna, pachnąca i zadbana mieszka w rodzinnym domu otoczona wspaniałą opieką i miłością najbliższych.

Pani Genowefie życzymy zdrowia oraz więcej pięknych jubileuszy.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/