Jubileuszowy Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej w Cienie Zabornym.

9 stycznia 2023

Dnia 7.01.2023r. w sali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieninie Zabornym odbył się X Jubileuszowy Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. W Turnieju wystąpiło pięć drużyn: OSP Cienin Zaborny , Cienin Zaborny , Cienin Kościelny I, OSP Cienin Kościelny II oraz zespół Komar-Motor.
Zespoły zagrały systemem “każdy z każdym”. Za zwycięstwo 2:0 zespoły otrzymały 3 pkt, za zwycięstwo 2:1 otrzymały 2 pkt, natomiast drużyna, która przegrała 1:2 do swojego dorobku dopisała sobie 1 punkt.
Po rozegraniu wszystkich spotkań drużyna Komar-Motor zajęła I miejsce zdobywając puchar prezesa OSP w Cieninie Zabornym. Na II miejscu uplasowała się drużyna OSP Cienin Zaborny , a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Cienin Kościelny I.
Organizatorzy podkreślają, że wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie rozegrane sety były do końca bardzo wyrównane.

Turniej przeprowadził i sędziował koordynator ds. sportu w Gminie Słupca – Paweł Barański.
Uczestnicy Turnieju składają serdeczne podziękowania osobom, które ufundowały puchary, oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego turnieju: Prezesowi OSP w Cieninie Zabornym – Jackowi Grzelakowi, Wójtowi Gminy Słupca- Grażynie Kazuś, Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym – Urszuli Jantosz, Arturowi Kuchowicz, Marcinowi Silskiemu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieninie Zabornym za ufundowanie pysznego poczęstunku.
Wyniki:

Komar/Motor – OSP Cienin Kościelny 2:0
Cienin Zaborny – Cienin Kościelny I 0:2
OSP Cienin Zaborny – OSP Cienin Kościelny II 2:0
Komar/Motor – Cienin Zaborny 2:0
Cienin Kościelny I – OSP Cienin Kościelny II 2:0
Komar/Motor – OSP Cienin Zaborny 2:0
OSP Cienin Kościelny II – Cienin Zaborny 2:0
Cienin Kościelny I – OSP Cienin Zaborny 0:2
Komar/Motor – Cienin Kościelny I 2:0
OSP Cienin Zaborny – Cienin Zaborny 2:0

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. Komar/Motor– Puchar Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
2. OSP Cienin Zaborny – Puchar Dyrektora ZSP w Cieninie Zabornym
3. Cienin Kościelny I – Puchar Wójta Gminy Słupca
4. OSP Cienin Kościelny II – Puchar Artura Kuchowicza – Radnego Gminy Słupca
5. Cienin Zaborny – Puchar Organizatorów Turnieju

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/