Komunikat o pracy GZWiK

17 marca 2020

Komunikat o pracy Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Słupca

Szanowni Państwo,
W trosce o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że bezpośrednia obsługa Klienta będzie nieczynna od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Cały szereg spraw mogą Państwo załatwić z nami on-line – bez wychodzenia z domu. Dokumenty i wnioski do pobrania znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://gzwikslupca.bip.gov.pl/przyjmowanie-i-zalatwianie-spraw/

Wypełnione dokumenty przyjmowane są elektronicznie pod adresem: biuro@gzwikslupca.pl lub korespondencyjnie na nasz adres: Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Cienin Zaborny Parcele 95, 62-400 Słupca

Pozostajemy z naszymi Klientami także w kontakcie: – telefonicznym: 63 277 25 52
– poprzez pocztę elektroniczną – adres e-mail: biuro@gzwikslupca.pl

Płatności za wodę można dokonać elektronicznie, bądź bez opłat w punktach Banku Spółdzielczego w Słupcy.


Sprawy pilne naszych Klientów będziemy rozwiązywać indywidualnie. Powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Za utrudnienia przepraszamy!

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/