Konkurs fotograficzny pt. „Tu chcę żyć!”

20 lipca 2021

Drodzy mieszkańcy!
Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Tu chcę żyć!” organizowanym w ramach kampanii społecznej „Zielona Przyszłość Wielkopolski Wschodniej”.
Konkurs jest skierowany do dorosłych mieszkańców regionu. Zadaniem uczestnika będzie wykonanie zdjęcia prezentującego m.in. walory gospodarcze, turystyczne, przyrodnicze powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego. Chcemy by zdjęcia przedstawiały poczynione inwestycje, przedsięwzięcia, które poprawiły życie lokalnej społeczności, np.: w zakresie komunikacji miejskiej, turystyki, budownictwa mieszkaniowego, kultury itp. To z pewnością będą nowe drogi, mosty, zrewitalizowane miasta i miasteczka, a w nich parki, place zabaw, odnowiona architektura zabytkowa, infrastruktura sportowa. Ale także wieże widokowe, plaże, ścieżki spacerowe, rowerowe. Wreszcie zakłady pracy, inwestycje oparte na odnawialnych źródłach energii, wyremontowane szkoły, przedszkola itp. Ale uwaga: wraz ze zdjęciem należy przesłać także jego opis, który musi się zmieścić w przedziale od 300 do 500 znaków wraz ze spacjami oraz imię i numer telefonu autora pracy. W temacie maila należy napisać: TU CHCĘ ŻYĆ. Laureaci konkursu zostaną wybrani głosami komisji. Nagrody przyznane będą we wrześniu, październiku i listopadzie. Uwaga. Tym razem na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Za I miejsce: 500 zł, a za II i III 250 zł.
Szczegóły w zakładce „Regulaminy konkursów” w portalu przegladkoninski.pl.
Jednocześnie wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym dodatku do tygodnika „Przegląd Koniński”, który ukaże się w grudniu, tuż przed świętami oraz w naszym portalu.
Do dzieła!

Z poważaniem,
redakcja „Przeglądu Konińskiego”

Pełna treść listu redakcji „Przeglądu Konińskiego” (PDF)