Konkurs fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

20 października 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUE bliżej Ciebie!

Wystarczy wybrać unijną inwestycję, zrobić zdjęcia i do 5 listopada 2021 r. zamieścić na dedykowanej stronie www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl Zgłaszany projekt wybierz z wyszukiwarki i przyporządkuj do 1 z 5 kategorii: Lider Innowacji, Zielona Wielkopolska, Zurbanizowana Wielkopolska, Portret, Turystyka kulturowa.

Najciekawsze projekty zgłoszone do Konkursu zostaną wybrane w głosowaniu on-line – tzw. nagroda publiczności w każdej kategorii oraz przez Kapitułę Konkursu w głosowaniu tradycyjnym – tzw. nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego w każdej kategorii.

Zgłaszający za zwycięskie projekty otrzymają nagrody rzeczowe np. głośnik bezprzewodowy, zegarek typu smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośnomówiący zestaw telefoniczny, czytnik e-book, kamerka sportowa, aparat fotograficzny do natychmiastowych odbitek itp. Nagrodą dla beneficjentów będą dyplomy i statuetki #funduszeUEbliżej Ciebie! Będą mieli również prawo do znakowania swoich projektów logotypem #funduszeUEbliżej Ciebie! Ponadto, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu prowadząc działania informacyjno- promocyjne dotycz±ce WRPO 2014+ (programy telewizyjne, radiowe, wystawy, publikacje prasowe, internetowe) będzie przedstawiał zwycięzców Konkursu jako najlepsze praktyki we wdrażaniu środków europejskich w regionie.

Celem Konkursu jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Wielkopolsce oraz tzw. dobrych praktyk projektów, które zrealizowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się w grudniu w Poznaniu podczas uroczystej gali finałowej (w zależności od sytuacji epidemicznej).

Nie zwlekaj, zrób zdjęcia i pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniaj± Wielkopolskę!

Plakat promujacy konkurs fotograficzny

 

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/