Konkurs na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry.

4 października 2023

Szanowni Państwo!

Samorząd Województwa Wielkopolskiego , informuję że 18 listopada w Hali Widowisko-Sportowej w Liskowie, w powiecie kaliskim, organizuje konkurs na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry. To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności kulinarne i stworzyć dania, które zachwycą smakiem i pomysłowością. Wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci, a każda z edycji cieszy się coraz większą popularnością.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

  • na potrawę z pyry

Konkurs skierowany jest do kół gospodyń wiejskich. Chętne koła proszę o przesłanie Karty zgłoszeniowej do Konkursu (Załącznik nr 1) wraz z podpisaną klauzulą informacyjną oraz Zgody na przetwarzanie wizerunku (Załącznik nr 2) do 31 października 2023 r., g. 15:30. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: pyra@umww.pl lub dr.sekretariat@umww.pl

  • na największą wielkopolską pyrę

Chętnych proszę o przekazanie Karty zgłoszeniowej do Konkursu (Załącznik nr 1) wraz z podpisaną klauzulą informacyjną oraz Zgody na przetwarzanie wizerunku (Załącznik nr 2) w dniu wydarzenia, tj. 18 listopada 2023 roku w Liskowie.

Wszystkie dokumenty wraz z regulaminem znajdują się w załącznikach oraz są dostępne
na stronie https://www.umww.pl/na-swieto-pyry-zapraszamy-do-liskowa 

Święto pyry ma na celu kultywowanie regionalnych tradycji kulinarnych, uczczenie zbiorów oraz integrację i zaangażowanie społeczności w wydarzenia organizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Podczas imprezy zaplanowane są liczne atrakcje, a wśród nich lokalne przysmaki i występy artystyczne. Wyrażam nadzieję, że dzięki pomocy gminy przy informowaniu o imprezie, wezmą w niej licznie udział koła gospodyń wiejskich i mieszkańcy z obszaru gminy.

Regulamin_Konkursu

Zalacznik_1_Formularz_zgloszeniowy

Zalacznik_2_Zgoda

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/