Konkurs na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry.

26 września 2023

 Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Krzysztof Grabowski, serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry, który odbędzie się 18 listopada w Hali Widowisko-Sportowej w Liskowie, w powiecie kaliskim. Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego już po raz trzeci, a każda z edycji cieszy się coraz większą popularnością.

To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności kulinarne i stworzyć dania, które zachwycą smakiem i pomysłowością.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

  • na potrawę z pyry

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie Karty zgłoszeniowej do Konkursu (Załącznik nr 1) wraz z podpisaną klauzulą informacyjną oraz Zgody na przetwarzanie wizerunku (Załącznik nr 2) do 31 października 2023 r., g. 15:30. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: pyra@umww.pl lub dr.sekretariat@umww.pl

  • na największą wielkopolską pyrę.

Wszystkich chętnych prosimy o przekazanie Karty zgłoszeniowej do Konkursu (Załącznik nr 1) wraz z podpisaną klauzulą informacyjną oraz Zgody na przetwarzanie wizerunku (Załącznik nr 2) w dniu wydarzenia, tj. 18 listopada 2023 roku w Liskowie.

Wszystkie dokumenty wraz z regulaminem są dostępne na stronie https://www.umww.pl/na-swieto-pyry-zapraszamy-do-liskowa 

Niech Państwa kreatywność rozkwita w kuchni, a pyra stanie się głównym bohaterem Waszych potraw. Czekamy na Państwa zgłoszenia!

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/