Konkurs „Pociąg do sztuki”

20 maja 2024

Rusza czwarta edycja konkursu „Pociąg do sztuki”, którego celem jest popularyzowanie tematów związanych z Wielkopolską, turystyką oraz ekologiczną formą podróżowania z Kolejami Wielkopolskimi. Ponadto, co pokazały poprzednie edycje konkursu, pozwala on odkryć artystów, którzy tworzą w domowym zaciszu. Natomiast dzięki udziale w konkursie ich prace mogą być eksponowane w pociągach Kolei Wielkopolskich oraz instytucjach zlokalizowanych na terenie Wielkopolski – a co za tym idzie mogą rozwijać swoją pasję.
Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest „Koleje Wielkopolskie przyszłości” – temat szeroki i stawiający na kreatywność, ponieważ praca może przedstawiać pociąg przyszłości, wystrój wnętrza pociągu lub dworca, czy też pociąg dojeżdżający do miejscowości, do której dzisiaj pociągi nie docierają.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/