Konkurs z Jajem na Potrawę i Palmę Wielkanocną

21 lutego 2024

Szanowni Państwo,
Samorząd Województwa Wielkopolskiego organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa wielkopolskiego pn. „Konkurs z Jajem na Potrawę i Palmę Wielkanocną”.
Głównym celem przedsięwzięcia jest kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, identyfikacja i promowanie regionalnego dziedzictwa kulinarnego, w tym regionalnych produktów i potraw, a także inicjowanie działań integrujących lokalną społeczność i prowadzących do wzmocnienia poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców województwa wielkopolskiego.
Finał konkursu odbędzie się 9 marca 2024 roku w Hali sportowej (przy orliku) ul. Nowe Osiedle 11, w Rychtalu (powiat kępiński). Podczas finału zostaną wybrane najsmaczniejsze wielkanocne potrawy: słodka i wytrawna oraz najpiękniejsza Palma Wielkanocna. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe. Ponadto wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje, których dopełnieniem będzie występ artystyczny Andrzeja Cierniewskiego.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 1 marca 2024 roku.
Szczegółowych informację o konkursie znajdą Państwo na stronie Urząd Marszałkowski
Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (https://www.umww.pl/wielkanocny-konkurs-dla-
kol-gospodyn-wiejskich).

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/