Mobilny punkt spisowy – Kąty

4 sierpnia 2021

Gminne Biuro Spisowe w Słupcy organizuje mobilny punkt spisowy w dniu 11 sierpnia 2021 r. (środa) w siedzibie Wiejskiego Centrum Spotkań w Kątach w godz. od 14.00 do 16.00

Spisu może dokonać jedna osoba za wszystkich domowników, wystarczy przygotować:
– numery PESEL wszystkich członków gospodarstwa domowego
– powierzchnię użytkową mieszkania.

Gminny Komisarz Spisowy
Wójt Gminy Słupca
/-/Grażyna Kazuś


Będzie również możliwość złożenia obowiązkowej deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Gminne Biuro Spisowe w Słupcy organizuje           mobilny punkt spisowy w dniu 11 sierpnia 2021 r. (środa) w siedzibie Wiejskiego Centrum Spotkań w Kątach w godz. od 14.00 do 16.00  Spisu może dokonać jedna osoba za wszystkich domowników, wystarczy przygotować: - numery PESEL wszystkich członków gospodarstwa domowego - powierzchnię użytkową mieszkania.                                                                   Gminny Komisarz Spisowy                                                                  Wójt Gminy Słupca                                                                  /-/Grażyna Kazuś  Będzie również możliwość złożenia obowiązkowej deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/