Nadanie imienia gminnemu przedszkolu w Kotuni.

9 października 2023
Dziś w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kotuni odbyły się uroczyste obchody 20-lecia funkcjonowania przedszkola oraz nadanie imienia. Od dziś przedszkole w Kotuni nosi oficjalnie nazwę „Zielony Zakątek”.
Uczestniczyli w nich pracownicy oraz wychowankowie przedszkola i ich rodziny, a także zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Gminy Słupca Wicewójt Cezary Przybylski, Radny Powiatu Słupeckiego Bogdan Kukulski, Przewodniczący Rady Gminy Słupca Jerzy Kopczyński, Radni Gminy Słupca, Sołtys Sołectwa Kotunia Krzysztof Matyjaszek, Ksiądz Proboszcz ks.Mariusz Wieczorkiewicz, Delegatura Kuratorium Oświaty, Dyrektorzy szkół z terenu Gminy Słupca.
Goście tej niecodziennej uroczystości mogli obejrzeć przygotowany specjalnie na tę okazję repertuar artystyczny dzieci z przedszkola oraz absolwentów pod bacznym okiem nauczycielek.
Po występach ksiądz proboszcz poświęcił uroczyste odsłonięcie tablicy z nową nazwą przedszkola.
Goście zostali zaproszeni na tort jubileuszowy. Uczestnicy spotkania mogli zwiedzić sale przedszkolne. Na koniec Pani dyrektor Małgorzata Graczyk podziękowała wszystkim tym, którzy przybyli wspólnie świętowali tę podniosłą chwilę.
 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/