O projekcie SWO na Baltic Economic Congress

19 września 2022

Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości działające w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców na swoje stoisko na Baltic Economic Congress w Szczecinie, gdzie udzielane będą wyczerpujące informacje o „Systemie wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” (SWO). Wszystkich zainteresowanych bogatym programem wydarzenia, jak i możliwością wsparcia w ramach wspomnianego projektu, zachęcamy do udziału. Kongres odbędzie się w dniach 20-21 września br.
SWO stawia na rozwój i wsparcie firm na wczesnym etapie różnego rodzaju trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej, kiedy można jeszcze rozwiązać je poprzez pozafinansowe narzędzia dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Usługi realizowane w projekcie wynikać będą z przeprowadzonej dogłębnej analizy kondycji przedsiębiorstwa. Będzie ona też zawierać rekomendacje w zakresie szkoleń i doradztwa w celu przezwyciężenia trudności. Na jej podstawie przedsiębiorca wybierze dla siebie lub pracowników usługi dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).
Najbliższy nabór do projektu jest planowany na jesień tego roku i będzie prowadzony do osiągnięcia maksymalnej liczby zgłoszeń w danym makroregionie.
Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronach www.parp.gov.pl/swo. Można je uzyskiwać także telefonicznie w Biurze Regionalnym PARP w Poznaniu, pod numerem telefonu 61-291-00-39 w dni robocze w godzinach od 8.30 do 16.30. Bardzo dobrą okazją do porozmawiania ze specjalistą z PARP na temat projektu SWO będzie też Baltic Economic Congress, zaplanowany na najbliższą środę i czwartek. Z agendą wydarzenia można zapoznać się na stronie głównego organizatora – Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie: O Kongresie | Północna Izba Gospodarcza (polnocnaizba.pl). Jest tam również link umożliwiający zakup biletów na wydarzenie. Zapraszamy!

* * *

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest państwową osobą prawną działającą w ramach Grupy PFR powołaną do zarządzania funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich. Biuro Regionalne PARP w Poznaniu odpowiada między innymi za kontakty z przedsiębiorcami z terenu Polski Zachodniej, a zwłaszcza województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.