Ogólnopolski konkurs na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2023

15 września 2023

Szanowni Państwo!

Gmina Siedlec prosi o wsparcie swoich Mieszkańców Państwa Jadwigę i Ryszarda Buda z Wojciechowa, pow. Wolsztyński woj. Wielkopolskie, którzy reprezentują Wielkopolskę w ogólnopolskim konkursie na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2023 organizowanego przez Generali Agro, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Agro News na platformie agronews.com.pl.

Państwo Buda zostali nagrodzeni przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka Tytułem Rolnik Roku 2022, a teraz walczą o pierwsze miejsce w konkursie. Walka jest zaciekła i rozgrywa się tylko między 1 a 2 miejscem na podium, z którego nasi laureaci niestety spadają.
Ważne jest to, że głosowanie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji ani logowania! Głosować możemy raz dziennie z jednego adresu IP, agłosowanie trwa do niedzieli 17 września 2023.

Wspierajmy trudną pracę rolnika, a zarazem wzbudźmy w wielkopolanach poczucie dumy z małej ojczyzny – Wielkopolski, która słynie z pracowitości i gospodarności.
W końcu państwo Buda reprezentują naszą Mała Ojczyznę – Wielkopolskę! Bądźmy lokalnymi Patriotami!

Link do głosowania:
https://agronews.com.pl/wiadomosci/bezpieczne-gospodarstwo-rolne-2023/

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/