Przedłużenie terminu składania zgłoszeń do konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Przysmaki z wielkopolskich sadów”

11 kwietnia 2022

Szanowni Państwo,

przypominamy o przedłużeniu terminu zgłoszeń do konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Przysmaki z wielkopolskich sadów” organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i jednocześnie zachęcamy do udziału Koła Gospodyń Wiejskich, których zgłoszenia jeszcze nie wpłynęły.

Wspomniany wyżej konkurs to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Kół Gospodyń Wiejskich, pokazania lokalnych potraw bazujących na najwyżej jakości składnikach oraz budowania tożsamości regionalnej wśród Wielkopolan.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami proszę przesłać do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi do dnia 15.04.2022 r. do godziny 15.30 (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).
W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem na kopercie należy dopisać: Konkurs „Przysmaki z wielkopolskich sadów”. Zgłoszenia przyjmowane będą również drogą elektroniczną na adres e-mailowy: dr.sekretariat@umww.pl lub za pośrednictwem elektronicznej skrytki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ePUAP: /umarszwlkp/SkrytkaESP.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu (prosimy o uważne zapoznanie się z nim) oraz na stronach internetowych: www.umww.pl

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych

Oświadczenie uczestnika konkursu

 

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/