Rajd rowerowy – jedziemy dla Agnieszki

16 września 2019

80 osób wzięło udział w Rajdzie Rowerowym pod nazwą „Jedziemy dla Agnieszki” zorganizowanym przez Wójta Gminy Słupca – Grażynę Kazuś, który odbył się 15 września 2019r. Każdy uczestnik rajdu musiał dokonać opłaty startowej w wysokości 10 zł, która przeznaczona była na leczenie pani Agnieszki Wiktorskiej, mieszkanki Gmina Słupca, która w tym roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Zbiórka uczestników rajdu miała miejsce na boisku w Piotrowicach, skąd o godzinie 11:30 zawodnicy wystartowali w 22 kilometrową trasę, drogami Gminy Słupca. Pierwszy Etap rajdu zakończył się w Szkole Podstawowej w Drążnej, gdzie dzięki uprzejmości i gościnności pani dyrektor Danuty Samul uczestnicy rajdu mogli napić się wody, ciepłej herbaty oraz kawy. Drugi Etap rajdu a zarazem zakończenie miał miejsce przy Szkole Podstawowej w Koszutach w trakcie Festynu zorganizowanego przez KGW w Koszutach. Tam na uczestników rajdu czekały ufundowane przez Wójta Gminy Słupca – Grażynę Kazuś ciepłe posiłki oraz  dwa rowery rekreacyjne do rozlosowania.  Warto nadmienić iż z opłaty startowej oraz ze zbiórki pieniędzy na leczenie pani Agnieszki Wiktorskiej udało się zebrać 1281 zł.

Uczestnicy rajdu składają serdeczne podziękowania Wójt Gminie Słupca –  Grażynie Kazuś, Karolinie Walczak, Adamowi Wawrzyniakowi, Bogdanowi Kukulskiemu, Pawłowi Barańskiemu, sołtysowi Piotrowic- Markowi Bednarowiczowi,  dyrektor Szkoły Podstawowej w Drażnej – Danucie Samul oraz policjantom KPP w Słupcy, OSP Kamień za pomoc w organizacji Rajdu oraz dzięki, którym rajd mógł dojść do skutku.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/