Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2021

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022 kierujemy życzenia do dyrekcji szkół, grona pedagogicznego i pracowników administracji, uczniów oraz ich rodziców:

Drodzy uczniowie klas pierwszych, życzymy Wam, aby wybrana przez Was szkoła była tą właściwą. Dzięki wytrwałej i pilnej pracy, zdobędziecie w niej gruntowne wykształcenie i przygotujecie do dalszej nauki.
Z kolei uczniom klas starszych życzymy promocji do następnych klas oraz pomyślnego zdania egzaminów.
Niech czas nareszcie spędzony w szkołach i przedszkolach – a nie przed monitorami komputerów, w trakcie zajęć zdalnych – pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata. Cieszcie się chwilami spędzanymi z Waszymi rówieśnikami, tak ważnymi dla Waszego rozwoju.
Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, dla Was mamy życzenia spokojnej i efektywnej pracy, w wymiarze i kształcie do jakiego dotychczas zostaliśmy przyzwyczajeni. Bez planowania uciążliwych zmian, które dyktowała nam w poprzednich semestrach pandemia. Miejcie wiele satysfakcji z pracy i dumy z osiągnięć podopiecznych, bez zbędnych trosk.
Drodzy Rodzice, Wasza rola w kształtowaniu postaw uczniów i w funkcjonowaniu szkół i środowisk wokół nich skupionych jest nieoceniona i na tym polu życzę Wam dobrej współpracy z dyrektorami i wychowawcami Waszych dzieci. Cieszcie się ze swoimi pociechami z każdych, choćby najmniejszych sukcesów, dając im wsparcie i poczucie pewności siebie.


Samorząd Gminy Słupca z Wójtem Gminy – Grażyną Kazuś Zastępcą Wójta Gminy – Cezarym Przybylskim

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/