Spotkanie Prezesów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Słupca

19 marca 2024

W dniu 19 marca 2024 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Słupcy z inicjatywy Komendanta Gminno – Miejskiego ZOSP RP w Słupcy – Druha Marcina Czarcińskiego odbyło się spotkanie Prezesów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Słupca z Panią Wójt Gminy Słupca Grażyną Kazuś.

Zarząd podziękował Pani wójt za wszelkie zaangażowanie w działania na rzecz straży pożarnych. Za te związane z zadaniami  statutowymi, polegającymi na zakupie sprzętu pożarniczego i samochodów pożarniczych, ale też za  wspieranie w działalności reprezentacyjnej, za wsparcie rozwoju OSP,  jako lokalnych centrów kultury, współpracujących z innymi organizacjami. Nie zabrakło również życzeń ze strony Druhów „Niech święty Florian wynagrodzi w życzliwości i wspiera w realizacji codziennych zadań i obowiązków”.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/