Stypendia dla uczniów Szkół Podstawowych

1 października 2020

Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski oraz Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński wręczyli uczniom Szkół Podstawowych z terenu gminy Słupca stypendia naukowe, stypendia sportowe oraz stypendia artystyczne.

Stypendia naukowe za szczególne osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:
Michalina Szymańska, Michalina Maniak, Klaudia Maniak, Martyna Osińska, Mateusz Sarbak, Alicja Rosiak, Dawid Łęt, Dawid Piotr Bukowiecki, Michalina Ciesielska, Oliwier Witkowski, Mikołaj Loritz – Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Janickiego w Cieninie Zabornym.

Szymon Kolski, Kacper Piasecki, Amelia Kluczyńska, Maja Kowalska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młodojewie.

Marta Fekner, Dawid Czapski, Nikola Jamruszka, Julia Wieczorek – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Cieninie Kościelnym.

Dominika Lenartowska – Szkoła Podstawowa w Kowalewie Opactwie.

Kinga Kamińska – Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Drążnej.

Zuzanna Mrugalska, Maria Gorzelańczyk, Maria Pilarczyk, Daria Drewniacka, Julia Wittig, Daminika Waszak, Majka Adamczyk, Martyna Rewers, Paweł Jan Strzelczyk, Michał Rusik, Eryk Ryźlak – Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika w Koszutach.

Stypendia sportowe za szczególne osiągnięcia w sporcie i wzorowe zachowanie otrzymali:
Monika Kaszuba – Kraska, Karolina Silska, Nikola Jamruszka, Julia Wieczorek, Wiktoria Mrugalska, Zuzanna Perlińska, Patrycja Dębowska, Klaudia Badalewska, Marika Foszpaniak, Iga Kruczkowska, Gabriela Dudkowiak – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Cieninie Kościelnym.

Karol Gorzelańczyk, Jakub Jóźwiak, Patryk Ryźlak – Szkoła Podsatwowa im. Józefa Janika w Koszutach.

Stypendium artystyczne za szczególne osiągnięcia w konkursach plastycznych, fotograficznych i wzorowe zachowanie otrzymała:
Nikola Gajda – Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni

Gratulujemy uczniom wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieninie Kościelnym wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieninie Kościelnym wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieninie Kościelnym wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młodojewie wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Opactwie wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kotuni wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszutach wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Drążnej wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

Na zdjęciu znajdują się Zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieninie Zabornym wraz z uczniami, którzy odebrali stypendium

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/