Szkolenie dla Rolników!

10 listopada 2022

Szanowni Rolnicy,

Pracownicy PT KRUS w Słupcy oraz strażacy z PSP w Słupcy zapraszają od godz. 12:00  do remizy OSP w Młodojewie w dniu 22 listopada 2022 r. na szkolenie bhp dla rolników i osób zainteresowanych. Pracownicy placówki będą udzielać informacji z zakresu ustawowej działalności Kasy oraz zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Zainteresowani otrzymają broszury i ulotki dotyczące ochrony zdrowia i życia przy pracy rolniczej. Dla uczestników szkolenia przygotowano konkurs z nagrodami rzeczowymi, który ma na celu promowanie pozytywnych zachowań w środowisku pracy rolników. Również strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy przekażą przydatne informacje z zakresu bezpieczeństwa i przepisów przeciwpożarowych.

                                                                                                          Z poważaniem

                                                                                                          Anita Szykowna

                                                                                               Kierownik Placówki Terenowej

                                                                                                              w Słupcy

      

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/