Turniej plażówki w Cieninie Zabornym

30 sierpnia 2021

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, 29 sierpnia ponownie odbył się już po raz dziewiąty Turniej Plażowej piłki siatkowej w Cieninie Zabornym . Na starcie zmagań stanęło 15 zespołów , które w wyniku losowania podzielone zostały na pięć grup. Do ćwierćfinału awansowali zwycięzcy grup a także trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc. Po rozegraniu wszystkich meczów, zwycięzcami okazała się para Piotr Skierka/Michał Liczbiński.
Uczestnicy turnieju składają serdeczne podziękowania OSP w Cieninie Zabornym za ufundowanie każdemu zawodnikowi pamiątkowej koszulki, kufla a także za przygotowanie ciepłego posiłku i pomoc w organizację turnieju. Słowa uznania i podziękowania również dla prezesa OSP w Cieninie Zaobrnym – Kazimierza Kruszyńskiego, Wójta Gminy Słupca – Grażyny Kazuś i Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicza za ufundowanie pucharów.

Turniej przeprowadził i sędziował koordynator ds. sportu w Gminie Słupca – Paweł Barański

Wyniki:

Ćwierćfinały

Robak/Kwitowski – Silski/Sadłocha 0:2
Skierka/Liczbiński – Kardarz/Drabarz 2:0
Kuchowicz/Błaszczyk – Śliwiński/Skowroński 0:2
Liczbiński/Marchlewicz – Kuchowicz/Kuchowicz 2:0

Półfinały

Silski/Sadłocha – Skierka/Liczbiński 0:2
Śliwiński/Skowroński – Liczbiński/Marchlewicz 2:0

Mecz o 3 miejsce

Liczbiński/Marchlewicz – Silski/Sadłocha 2:1

Finał

Skierka/Liczbiński – Śliwiński/Skowroński 2:1

Końcowa kolejność:

1. Piotr Skierka/Michał Liczbiński – Puchary Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
2. Mateusz Kardas/ Michał Skowroński – Puchary Wójta Gminy Słupca
3. Kuba Liczbiński/Wojciech Marchlewicz – Puchary Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicza

uczestnicy turnieju

uczestnicy turnieju

uczestnicy turnieju

uczestnicy turnieju

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/