Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cieninie Zabornym wśród najlepszych w kraju

3 lutego 2022


Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cieninie Zabornym startujący w ogólnopolskim konkursie humanistycznym Alfik znaleźli się wśród najlepszych w kraju.
W tegorocznej edycji konkursu wystartowało ponad 7 200 dzieci ze szkół podstawowych, reprezentujących 298 szkół z całej Polski. Fantastyczny, wysoki wynik osiągnęła uczennica klasy piątej, Zofia Rzemyszkiewicz, zajmując 2. miejsce w województwie oraz 59. w kraju. Zosia jest bardzo wszechstronnie utalentowaną uczennicą, czekamy więc na jej kolejne sukcesy. Równie wspaniałym osiągnięciem jest wynik ucznia klasy szóstej, Alana Gacy, który zajął 80. miejsce w kraju.
W pierwszej pięćsetce najlepszych w kraju i w pierwszej dziesiątce w województwie znaleźli się także Marika Kujawa z klasy czwartej, Martyna Kujawa i Maja Dziemińska z klasy piątej oraz Dawid Bukowiecki z klasy siódmej.
Serdecznie gratulujemy uczennicom i uczniom, życzymy kolejnych sukcesów.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/