V Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

9 stycznia 2024
7 stycznia odbył się V Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kowalewie Opactwie.
Wykonawcy wprowadzili nas w niepowtarzalny nastrój, dostarczając wielu cudownych wrażeń . Z wielką radością wysłuchaliśmy przepięknego wykonu scholi z Młodojewa, która zapewniła nam wspaniałą, muzyczną ucztę.
W przeglądzie brały udział dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu gminy Słupca, które miały okazję zaprezentować swój talent. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za udział oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów. Składamy podziękowania gościom przeglądu, czyli scholi z Młodojewa za uświetnienie naszej imprezy, a także przybyłym gościom za obecność i wspólne spędzenie czasu.

Foto: Twoja Słupca.pl

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/