Wielkanocne warsztaty makramy w Bibliotece

28 marca 2023

Biblioteka Publiczna Gminy Słupca w Cieninie Zabornym przeprowadziła cykl wielkanocnych warsztatów makramy, które odbywały się w czwartkowe popołudnia w siedzibie biblioteki. Makrama to stara sztuka wiązania sznurków, do której używamy dłoni. Stosując tą technikę można ze zwykłego sznurka wyplatać wiele niezwykłych rzeczy, poczynając od kwietników, poprzez naszyjniki, makaty ścienne, kończąc na torebkach i plecakach. Wyplatanie makramy jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, rozwija kreatywność, uczy cierpliwości, relaksuje i przynosi satysfakcję.

Więcej informacji: Warsztaty makramy w Bibliotece Publicznej Gminy Słupca w Cieninie Zabornym

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/