Zaproszenie na bezpłatne szkolenie PZPN – Mobilna Akademia Młodych Orłów

31 stycznia 2020

Mobilna Akademia Młodych Orłów w powiecie słupeckim
Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej na szkolenie składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego, które odbędzie się 18.02.2020 r. od godziny 16:00 na obiektach hali sportowej przy ul. Kowalewo – Opactwo 25. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek: Program szkolenia PZPN, Podręcznik Trenera Piłki Nożnej Dzieci.
Przypominamy, że Projekt PZPN – Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej i sportowej edukacji.
Ponadto trenerów posiadających wiedzę dotyczącą utalentowanych zawodników i zawodniczek z powiatu prosimy o kontakt mailowy w celu ewentualnego powołania ich na wydarzenie Mobilnego AMO.
Harmonogram 18.02.2020 r.
16:00 Wykład teoretyczny o tematyce „Indywidualizacja i szczegółowość” /Gra selekcyjna dla kat. Orlik r.2009/10
17.00 Trening Pokazowy dla kat. Młodzik r.2007/08 o tematyce „Rozwój percepcji”
18:00 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.
Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez zgłoszenie mailowe lub w celu zdobycia certyfikatu i punktów do przedłużenia licencji trenerskich poprzez portal PZPN24

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO – Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.
https://youtu.be/LiatNyoXEDQ

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/