Jubileuszowy turniej plażówki w Wilcznej

10 sierpnia 2020

Dnia 8 sierpnia przy pięknej pogodzie odbył się V jubileuszowy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Wilcznej. Turniej , którego organizatorami są państwo Mirka i Marcin Silscy oraz Michalina i Jacek Sadłocha zgromadził na starcie 12 par. Zawody rozegrane zostały systemem „brazylijskim” w których w dobie pandemii przestrzegane były wszystkie zasady bezpieczeństwa. Po blisko 10-godzinych zmaganiach w których większość spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, najlepszą okazała się para Marchlewicz/Liczbiński. Puchary ufundowali: Wójt Gminy Słupca – Grażyna Kazuś, Jacek Sadłocha i Marcin Silski oraz Radny Gminy Słupca- Arturow Kuchowicz, który ufundował także nagrody rzeczowe. Uczestnicy zmagań składają również serdeczne podziękowania Mirce Silskiej i Michalinie Sadłocha za przygotowanie smacznego poczęstunku. Turniej sędziował gminny koordynator sportowy- Paweł Barański.

1. Marchlewicz Wojciech/ Liczbiński Michał – Puchar Wójta Gminy Słupca- Grażyny Kazuś
2. Duszyński Marcin/ Kowalczyk Marek – Puchar Marcina Silskiego i Jacka Sadłochy
3. Makowski Jakub/ Pecelerowicz Cezary- Puchar Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicza

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/