Nabór wniosków na Radnych Młodzieżowego Sejmiku

13 stycznia 2023

W dniu 2 stycznia 2023 roku rozpoczął się nabór wniosków na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego 1 kadencji. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 28 lutego 2023 roku, a wszelkie szczegóły oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie internetowej: www.umww.pl/mlodziezowy-sejmik

Sejmik Województwa Wielkopolskiego w dniu 26 września 2022 roku podjął uchwałę nr XLV/906/22 w sprawie utworzenia Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i nadania jego Statutu. Młodzieżowy Sejmik Województwa Wielkopolskiego składający się z 39 radnych, przedstawicieli młodzieży z Województwa Wielkopolskiego, stanowić będzie apolityczny organ o charakterze konsultacyjnym, doradczym oraz inicjatywnym. Celem powołania Młodzieżowego Sejmiku jest upowszechnianie idei samorządowej wśród młodzieży, zwiększanie ich aktywności i zaangażowania w działania samorządu województwa, a także podnoszenie umiejętności społecznych, w szczególności dotyczących pracy w grupie, wyrażania i rozumienia różnych punktów widzenia, negocjowania, a także zdolności do uczestnictwa w procesach podejmowania decyzji.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/