Plebiscyt Mistrzowie Agro

10 kwietnia 2024

Szanowni Państwo!

Rusza kolejna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO – największy plebiscyt sołecki i rolniczy w Polsce, prowadzony w naszym województwie przez „Głos Wielkopolski” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Plebiscyt Mistrzowie Agro to wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. – To także doskonała okazja dla wiejskich społeczności, aby docenić tych, którzy kształtują ich codzienne życie – mówi Anna Geisler, koordynator akcji. – Z kolei dla uczestników akcji to okazja, aby zaprezentować swoje dokonania w skali województwa, a nawet całego kraju i zdobyć nagrody.

 Główne nagrody zostaną wręczone podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Warszawie, która odbędzie we wnętrzach Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem www.gloswielkopolski.pl/agro

 

 

 

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/