Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Cieninie Zabornym

27 sierpnia 2019

Już po raz ósmy 25 sierpnia odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Cieninie Zabornym. Po blisko dziesięciu godzinach zmagań 10 par w trakcie pięknej pogody rywalizowało między sobą „systemem brazylijskim”. Turniej tradycyjnie przeznaczony był dla zawodników niezrzeszonych w klubach siatkarskich. Zgodnie z opinią wielu obserwatorów, większość meczów było bardzo zaciętych i stało na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie podziękowania dla Wójta Gminy Słupca- Grażyny Kazuś, Prezesa OSP w Cieninie Zabornym- Kazimierza Kruszyńskiego oraz Radnego Gminy Słupca- Artura Kuchowicza za ufundowanie pucharów. Szczególne podziękowania dla OSP w Cieninie Zabornym za pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowanie ciepłego posiłku. Turniej przeprowadził i sędziował gminny koordynator ds. sportu- Paweł Barański.

Końcowa kolejność turnieju:

1. Liczbiński Michał/ Krysztofowicz Mateusz – Puchar Wójta Gminy Słupca
2. Sadłocha Jacek/ Silski Marcin – Puchar Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
3. Robak Artur/ Kwitowski Michał – Puchar Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicza.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/