Uroczysta LXXXIII sesja Rady Gminy Słupca

15 kwietnia 2024

W piątek 12 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupca odbyła się uroczysta LXXXIII sesja Rady Gminy Słupca, podczas której Wójt Gminy Słupca – Grażyna Kazuś oficjalnie pożegnała się, dziękując za współpracę pracownikom, kierownikom jednostek, radnym, sołtysom, dyrektorom szkół z terenu gminy Słupca.

W swoim wystąpieniu Wójt Gminy Słupca – Grażyna Kazuś wymieniła inwestycje, jakie zrealizowano na terenie Gminy Słupca, wspominała i dziękowała wszystkim, z którymi miała przyjemność współpracować na przestrzeni niemal 22 lat piastowania funkcji Wójta Gminy Słupca.

Podziękowania do Wójt Gminy Słupca skierowała w imieniu pracowników i kierowników jednostek Sekretarz Gminy – Karolina Walczak, obecny na sesji Starosta Słupecki – Pan Jacek Bartkowiak wraz z Radną Powiatową – Panią Aleksandrą Kazuś- Wróblewską, Przewodniczący Rady Gminy Słupca – Pan Jerzy Kopczyński wraz z radnymi oraz delegacja dyrektorów szkół i zespołów szkolno-przedszkolnych. Podczas tej uroczystej sesji na zakończenie kadencji Wójt Gminy Słupca wręczyła wszystkim radnym podziękowania za współpracę na przestrzeni lat.

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/