XI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej

8 stycznia 2024
Dnia 06.01.2024r. w sali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieninie Zabornym odbył się XI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. W Turnieju wystąpiły cztery drużyny: OSP Cienin Zaborny, Cienin Kościelny, Żelazków oraz zespół Komar-Motor. Zespoły zagrały systemem “każdy z każdym”. Za zwycięstwo 2:0 zespoły otrzymały 3 pkt, za zwycięstwo 2:1 otrzymały 2 pkt, natomiast drużyna, która przegrała 1:2 do swojego dorobku dopisała sobie 1 punkt.
Organizatorzy podkreślają, że wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie rozegrane sety były do końca bardzo wyrównane.
 
Turniej przeprowadził i sędziował koordynator ds. sportu w Gminie Słupca – Paweł Barański.
Uczestnicy Turnieju składają serdeczne podziękowania osobom, które ufundowały puchary, oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego turnieju: Prezesowi OSP w Cieninie Zabornym – Jackowi Grzelakowi, Wójtowi Gminy Słupca- Grażynie Kazuś, Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym – Urszuli Jantosz, Arturowi Kuchowicz, oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieninie Zabornym za ufundowanie poczęstunku.
 
Wyniki:
Cienin Kościelny – Komar-Motor 0:2
Cienin Zaborny – Żelazków 2:1
Cienin Kościelny – Cienin Zaborny 0:2
Komar-Motor – Żelazków 2:0
Cienin Kościelny – Żelazków 2:0
Komar-Motor – Cienin Zaborny 2:0
 
Tabela
1. Komar-Motor 9 6:0 – Puchar Prezesa OSP w Cieninie Zabornym
2. OSP Cienin Zaborny 5 4:3 – Puchar Dyrektora ZSP w Cieninie Zabornym
3. Cienin Kościelny 3 4:3 – Puchar Wójta Gminy Słupca
4. Żelazków 1 1:6 – Puchar Radnego Gminy Słupca – Artura Kuchowicz

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/