Zaproszenie – Zielona Przyszłość

29 czerwca 2021

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy, wspólnie ze Sponsorem Głównym kampanii społecznej pt. „Zielona Przyszłość Wielkopolski Wschodniej” – spółką PKN ORLEN, serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców powiatów: konińskiego, kolskiego oraz tureckiego do śledzenia jej w należących do nas tygodnikach: „Przegląd Koniński”, „Echo Turku” i „Przegląd Kolski”.

Celem, który sobie wyznaczyliśmy, jest popularyzacja wszystkich działań rozwojowych obecnie realizowanych w naszym regionie – Wielkopolsce Wschodniej, a ukierunkowanych na budowanie nowej powęglowej tożsamości, przyszłości opartej na odnawialnych źródłach energii – ZIELONEJ PRZYSZŁOŚCI.

W ramach projektu prezentować będziemy zmiany, jakie już zachodzą w obszarach: gospodarczym, społecznym i środowiskowym.
Niezwykle ciekawym uatrakcyjnieniem kampanii będzie aktywizacja jego odbiorców – naszych czytelników, a tym samym społeczności obszarów Wielkopolski Wschodniej. Zaplanowaliśmy zatem konkurs fotograficzny oraz filmowy, którego laureaci zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. Niebawem będziemy informować o szczegółach.

Zapraszamy do lektury „Przeglądu Konińskiego” i śledzenia rozwoju kampanii „Zielona Przyszłość Wielkopolski Wschodniej”, naprawdę to już się dzieje!

Z poważaniem,
redakcja „Przeglądu Konińskiego”

Treść zaproszenia w wersji PDF

 

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/