Zmiana sposobu przeprowadzania badań ankietowych

18 marca 2020

Szanowni Państwo!
W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju, Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że ankieter statystyczny nie będzie odwiedzał osobiście gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych na trenie Państwa gminy/miasta w celu realizacji wymienionych badań ankietowych:
– Badanie aktywności ekonomicznej ludności,
– Kondycja gospodarstw domowych,
-Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych,
– Uczestnictwo mieszkańców Polski w podróżach,
– Badanie cen konsumpcyjnych i środków produkcji rolniczej,
– Badanie Budżetów Gospodarstw Domowych.
Ponieważ Statystyka Publiczna, w trybie ciągłym, pozyskuje dane niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji, a uzyskane od Państwa informacje są niezwykle istotne, zwracamy się z gorącą prośbą do osób wylosowanych do badań ankietowych o udział w wywiadzie telefonicznym, gdy zadzwoni do Państwa ankieter statystyczny oraz/lub w przypadku badań: Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych oraz Badanie Budżetów Gospodarstw Domowych skorzystanie z możliwości realizacji badania przez Internet.
Pracownicy Urzędu Statystycznego w Poznaniu odpowiedzą na Państwa ewentualne pytania pod numerem telefonu 61 27 98 302
Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu.
Prosimy o zamieszczenie ww. komunikatu na Państwa stronie internetowej oraz rozesłanie jej do podległych Sołtysów/Rad Osiedli.

Zapraszamy także do śledzenia aktualności na twiterze @Poznan_STAT

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/