Zostań dostawcą armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce

16 sierpnia 2022

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „”Zostań dostawcą armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”, które odbędzie się 22.09.2022, od godz. 9:30.w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul. Słowackiego 45/47. Zgłoszenia na maila: promocja@wig-wielkopolska.pl

Wielkopolska Izba Gospodarcza nawiązała współpracę z firmą Atlantic Contract, która pośredniczy w kontaktach z wojskiem. Potrzeby wojska są ogromne i każdy z członków WIG może znaleźć tam odbiorców na swoje usługi.


W załączeniu przesyłam wstępny program szkolenia oraz notki bio prowadzących szkolenie z ramienia Atlantic Contract. Atlantic Contract to organizacja o globalnym zasięgu, która wspiera klientów na całym świecie. Wprowadza firmy wraz z ich towarami i usługami na największe rynki rządowe i międzynarodowe. W kompleksowy sposób pomagaprzedsiębiorcom poprzez ich rejestrację w międzynarodowych systemach zamówień publicznych. Wspiera przy pozyskiwaniu zamówień i udzielamy wsparcia przy realizacji kontraktów na rzecz Rządu Federalnego USA, w tym dla Departamentu Obrony USA (Armia, Marynarka Wojenna, Siły Powietrzne), Agencji NATO oraz Agend ONZ.

Urząd Gminy Słupca

ADRES Ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
NUMER TELEFONU 63 274 36 76
NIP 6671764408
REGON 311019421
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 7:30 - 15:30
PLATFORMA KOMUNIKACYJNA E-URZĄD https://eurzad.gminaslupca.pl/
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ https://bip.gminaslupca.pl/